Pokój 3-5 osobowy

ok 30m2, z łazienką Cena: od 450 PLN

W naszej ofercie mamy 4 pokoje dla trojga lub czworga osób z łóżkami małżeńskimi. Pokoje te mają swoją własną łazienkę z prysznicem, balkon z meblami tarasowymi, toaletkę, szafę i/lub komodę, stolik kawowy. Pokoje wyposażone są też w telewizor smart, wifi, zasłony zaciemniające. Każdy pokój i łazienka urządzone są w niepowtarzalnym stylu retro.

Rezerwacja: 601 555 270
  • 12 pokoi
  • łazienka w każdym pokoju
  • Blisko plaży
  • śniadanie w cenie
  • smart TV
  • WI-FI

Idealne miejsce na spokojny
wypoczynek

Obiekt położony jest w Starych Sadach, na cyplu bezpośrednio przy jeziorze Tałty, dzięki czemu z trzech stron rozciąga się piękny widok na wodę. 100 m od pensjonatu znajduje się port, w którym można wypożyczyć skuter, jacht żaglowy lub motorowodny i zwiedzić nim z wody Krainę Wielkich Jezior. Czapla otoczona jest także łąkami i lasami, które zachęcają do wycieczek pieszych i rowerowych (w porcie można wypożyczyć również rowery). Dzięki swojej sielskiej okolicy, bez ruchu ulicznego, sklepów i zgiełku, Czapla stanowi idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój.
Osoby, które zatęsknią za uciechami życia miejskiego i atrakcjami z tym związanymi, mogą wybrać się do znajdujących się niedaleko Mikołajek (5 km) i Mrągowa (25 km). W odległości 5 km od Czapli aktywniejsi wczasowicze znajdą wiele atrakcji takich jak park wodny Tropikana, tor wyścigowy, jazda konna, całoroczny tor saneczkowy i stok narciarski oferowane przez hotel Gołębiewski. Można również udać się na wycieczkę do pobliskich miejscowości i skorzystać z pola golfowego i terenów do spływów kajakowych.

Stare Sady 4BJ, 11-730 Stare Sady